Met de auto naar het Hemlab

Ons adres is:
Hemlab
Barndegat 8
1505 HN Zaandam

Vroeg in de ochtend ​zijn er vaak nog vrije parkeerplaatsen te vinden op het Barndegat. Later in de ochtend en in de middag is de parkeerdruk hoog. Is er geen parkeerplaats op het Barndegat, dan kan je parkeren op Noorder IJ- en Zeeweg. Om Noorder IJ- en Zeeweg te bereiken moet je terug naar de verkeerslichten op de Sluispolder weg. Bij de verkeerslicht rechtsaf en meteen weer rechtsaf de Noorder IJ- en Zeeweg op.

Op zaterdag is het bedrijf Kabel gesloten, dan kan je ook parkeren om de hoek aan het eind van het Barndegat.

Schoolbezoek
Worden de leerlingen van school door de ouders gebracht en kan je geen parkeerplaats vinden? Zet dan de kinderen direct voor de deur af bij het Hemlab. Iemand van het Hemlab geeft vaak aanwijzingen waar je de auto kan parkeren.

Parkeren is gratis.

De ingang van het HEMLAB is op de begaande grond van het blauwe trappenhuis.

Met de auto bent u binnen 15 minuten vanuit Amsterdam-Noord, Assendelft, Koog aan de Zaan, Krommenie, Landsmeer, Oostzaan, Westzaan, Wormer, Wormerveer, Zaandam en Zaandijk bij het het Hemlab.
U bent binnen 30 minuten vanuit Amstelveen, Amsterdam, Badhoevedorp, Beverwijk, Castricum, Diemen, Haarlem, Heemskerk, Hoofddorp, Hoorn, Purmerend en Uitgeest bij het het Hemlab.
En binnen 40 minuten vanuit Almere, Heerhugowaard en Hilversum.